Založ si blog

Mafia na Slovensku. Attilka Végh „dostal, čo si zaslúži“…

Jeden nehodný „prezident“, keď mu prišli na jeho podvody, označil SR za mafiánsky štát. Matovič a po ňom hegerovci, odorovci, sulíkovci, šimečkovci…inak ako mafiánmi svojim ľavicovým a národniarskym oponentom inak ako do mafiánov ani nenadávajú. Ficomafia tu vraj ovládala a znovu ovláda všetko-od ekonomiky, cez políciu, súdy, …až po narábanie s eurofondami; od usmerňovania chodu úradov až po riadenie kultúry. umenia, šoubiznisu či reklamy.

Dnes publikujú /dokonca mejnstrímové/ médiá žiarivý príklad reálnej mafie – slniečkárskej mafie,- čo z pozadia usmerňuje dianie okolo nás. Táto mafia má korene na Západ od nás-tu má iba svojich poslušných gauleiterov, vykonávajúc poslušne ich nariadenia.

Mafia investovala pred pár dňami nemálo peňazí do prezidentských volieb v SR. Nepomohlo. Korčok prehral. Mafia zúri. Mafia sa mstí. Komu ? Všelikomu, veď dotyční prídu na to, že komu. Onedlho pocítia jej hnev.

Okrem iného sa mafia pomstí aj tým málo umelcom, zabávačom, šoumejkrom, verejne činným osobám, influencerom…čo si dovolili odkloniť sa od masy Korčokových pochlebovačov a dovolili si otvorene prejaviť svoj zámer nevoliť Korčoka ale Pellegriniho. Toľká drzosť -Pellegriniho !

Disidenti, ktorí sa takto postavili proti mafii budú znášať dôsledky. Svoje si zlizne tenistka Dominika Cibulková, raper Rytmus, tréner bojových umení Tommy Kid Kovács, hudobník Igor Kmeťo, spisovateľ Jozef Banáš…- a aj aktívny bojovník Attila Végh. Títo nešťastníci teraz začnú mať problémy s rušením predstavení, s prenájmami miestností, so sponzorskými zmluvami, s mediálnou podporou. Mafia v oblasti reklamy, šoubiznisu, športu je tuhá ako remeň. Ostrá ako britva…

Jedna z prvých obetí slniečkárskej mafie je „Attilka“. V Pravde je podrobne popísané, čo ho za verejnú podporu Pellegriniho postihlo. Kto má záujem, môže si to tam podrobnejšie dohľadať. Podstatné je, že čosi také ako politická pomsta v oblasti sponzoringu, reklamy a angažmánu verejných vystúpení na Slovensku existuje. A že zdá sa, po prezidentských voľbách bude dokonca prekvitať. Prozápadná slniečkárska mafia sa bude mstiť. A bude zastrašovať prípadných ďalších disidentov spomedzi umelcov, šoumenov, športovcov…ktorí by si dovolili prejaviť politický názor nesúladný s predstavou zahraničných sponzorov a ich poskokov.

Pred nami sú ďalšie voľby. O dva mesiace sú tu eurovoľby. Na príklade postihu pre Attilu Végha treba umelcom, šoumenom a športovcom ukázať, čo ich za ich neposlušnosť čaká. Mafia je pre tých, čo ju poslúchajú, starostlivá rodina. Dovolí svojim dobrým „deťom“ omočiť si do sladkého moku zobáčiky. Neposlušných, čo hnevali, však stihne tvrdý ale zaslúžený trest. Výchovné zaucho, a ak by to nepomohlo, potom aj definitívne K.O.

Súčasná vláda SR skôr-neskôr proti reklamnej mafii, zastrašujúcej umelcov, šoumenov a športovcov zasiahne. Bude tu zase plno škrekotu a kvikotu. No čo už. Príklad Attilu Végha však jasne ukazuje, že de-kriminalizácia politiky je aj v tejto oblasti viac ako potrebná.

Majstri genocídy z Nemecka hodnotia „genocídy“ iných

24.05.2024

Je to výsmech. Nemci, ktorí v nie tak dávnej minulosti chceli zniesť z povrchu Zeme komplet celé národy Rusov, Poliakov, Čechov, Bielorusov…a ďalších Slovanov, ktorí chceli úplne vymazať Rómov, Židov, negroidov atď. – títo Nemci /v mene Západu/ dnes kárajú Srbov za genocídu. Ako maskovanie pritom používajú Rwandu, ale to je detail. V týchto dňoch sa na [...]

SaS má aj v tejto smutnej dobe zmysel pre humor

21.05.2024

SaS a osobitne jej predseda Grohling má aj v tejto smutnej dobe zmysel pre humor-konkrétne pre čierny humor. Grohling v priebehu 24 hodín vo viacerých médiách utrúsil tieto celkom podarené žartíky: SaS bola vždy slušná strana, ktorá nikdy na nikoho neútočila, nebola vulgárna, slušne a vecne argumentovala. -Dobré, že ? Alebo tento žartík: v neútočnosti, v tolerancii voči [...]

Kolegyňa Porubänová, – čo si to dovoľuješ ?

20.05.2024

Sociologička Sylvia Porubänová dnes v jednej zo súkromných televízií /ta3/ vyhlásila, že nám v súčasnosti na Slovensku hrozia represálie a režim diktatúry. – Mám podobné vzdelanie, ako pani Porubänová, preto si dovoľujem s ňou odborne ale aj ľudsky hlboko nesúhlasiť. A protestovať, že sa šírenie poplašnej správy -maskované ako odborné sociologické [...]

Aktuálna informácia, horúca novinka, práve sa stalo, PRAVDA, mimoriadna správa, mimoriadne1, mim1

Do hasičov počas zásahu na diaľnici D1 vrazilo auto, na pomoc im letí vrtuľník

27.05.2024 18:10

Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby o tom informuje na sociálnej sieti.

žilina, polícia,

Len 16-ročný mladík namieril BMW do skupiny ľudí, jeden človek skončil v nemocnici

27.05.2024 17:53

Vyšetrovateľ na obvineného spracoval podnet na podanie návrhu na jeho vzatie do väzby.

ZSSK, vlak, zeleznice, IC, stanica, lokomotiva, pracovnik

Vlak v Podolínci zraziť malé dievčatko, doprava je smerom do Starej Ľubovne zastavená

27.05.2024 17:49

Dieťa malo utrpieť zranenia, ich rozsah nateraz nie je známy.

SR Košice nemocnica poliklinika zdravotníctvo KEX

Penta posilňuje svoj vplyv v zdravotníctve. Štát jej za 11 miliónov eur predal košickú nemocnicu

27.05.2024 17:17

Železnice sa snažili areál neúspešne predať od roku 2021, kedy bola vyvolávacia cena až 13,3 milióna eur.

feren

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 33
Celková čítanosť: 76553x
Priemerná čítanosť článkov: 2320x

Autor blogu

Kategórie