Založ si blog

SaS má aj v tejto smutnej dobe zmysel pre humor

SaS a osobitne jej predseda Grohling má aj v tejto smutnej dobe zmysel pre humor-konkrétne pre čierny humor. Grohling v priebehu 24 hodín vo viacerých médiách utrúsil tieto celkom podarené žartíky:

  • SaS bola vždy slušná strana, ktorá nikdy na nikoho neútočila, nebola vulgárna, slušne a vecne argumentovala. -Dobré, že ?
  • Alebo tento žartík: v neútočnosti, v tolerancii voči názorom oponenta vynikali najmä predstavitelia SaS ako Kolíková, Krupa, Cigániková…a samozrejme aj Grohling.
  • SaS sa vo svojich tvrdeniach vždy o niečo opierala. Nie síce o fakty, ale aspoň o ich ľudovú nezáväznú verziu – tzv. NARATÍVY. Nahradiť fakty naratívmi, -no nie je to bombové ?
  • SaS na základe týchto naratívov vecne a slušne nazývala R.Fica Putinovým poskokom, hlavou slovenskej mafie, megakorupčníkom, zločincom, ktorý má na rukách krv Janka a Martinky, človekom ktorý už mal dávno hniť v base spolu s Kočnerom. – No povedzte, čo je na tom zlé, keď niekoho nazvete poskokom, mafiánom, korupčníkom, zločincom…-čo je na tom vulgárne, čo je na tom urážlivé, čo je na tom agresívne ?
  • Nuž a najlepší žartík nakoniec: Grohling dnes dal verejný prísľub, že SaS bude naďalej používať voči Ficovi a spol. iba slušné /o kaviarenské naratívy opreté/ označenia ako poskok, zlodej, mafián, korupčník a pochybný politik, čo je zapletený do vraždy Janka a Martinky…SaS bude jednoducho hovoriť a konať tak, ako v minulosti. Lebo SaS je konzistentná strana a jej predstavitelia majú silnú integritu.

Dobré žartíky, že ? Už sa tešíme, kedy svoj slušný a vecný slovník obohatí pán Grohling o ďalšie kaviarenské naratívy. Už sa tešíme na to, ako nimi dobromyseľne a láskavo upozorní vládu na jej malé nedostatky. Už sa tešíme na to, akými samozrejme mimoriadne slušnými výrazmi pán Grohling počastuje predsedu vlády SR, keď sa ten vráti z nemocnice. Už sa tešíme na tie nekonfrontačné takmer priateľské mítingy, ktorými Grohling spolu s kamošom Šimečkom pána Roberta Fica v Bratislave privítajú.

Smer nikoho zo svojich nepožiera, Šimečkovo PS však najbližších partnerov áno

11.06.2024

Akýsi jojkársky moderátorík s priškrteným hlasom a vypúlenými očami dnes pri zmienke o tom, že PS vyhralo eurovoľby zásluhou vycicania ostatných liberálnych strán /SaS, Demokrati…/ víťazoslávne vyhlásil, že aj Smer vo voľbách vycical iné strany /Hlas, SNS/ len aby zvíťazil. Ó ako hlbokomyseľné, ó aká geniálna analógia, – ó aké trápne! Prečo ? Nuž [...]

Frky z tlačovky Šimečkovcov

10.06.2024

Kedysi sa na Slovensku žarty, vtipy v školskom slangu nazývali „frky“. Prišlo mi toto slovo na um, lebo dosť pasuje na to, čo sa dalo vidieť a počuť na prvej TB po eurovoľbách. Šimečka a Odor na TB hovorili pateticky a vážne, no ich výroky vyznievali skôr humorne. Nechtiac humorne. Nechcený humor zo šimečkovcov priam striekal. Fŕkal na všetky strany. Preto frky. [...]

Slovenské letecké esá medzi pilotmi, čo zradili „tisovskú“ SR neboli

08.06.2024

Ďakujem pánovi Miroslavovi Čaplovičovi za článok, ktorým si pripomenul 85 rokov od zrady 8 letcov. Išlo o letcov leteckého pluku Slovenskej armády v Piešťanoch. Napriek tomu, že sa ostatní členovia leteckého pluku pokúsili zabrániť odletu lietadiel vlastnými telami, útek do zahraničia /do Poľska/ sa im podaril. Zradu zdôvodňovali ušlí letci neskôr tým, že neboli [...]

irán, izrael, útok

Irán nainštaloval nové centrifúgy v stredisku na spracovanie uránu

13.06.2024 21:14

Západné krajiny Irán dlhodobo podozrievajú, že má v úmysle vyrobiť jadrovú zbraň.

Emmanuel Macron

Zacharovová: Francúzsko sa príliš angažuje v konflikte na Ukrajine, hrozí mu stret s Ruskom

13.06.2024 18:15

Podľa hovorkyne ruskej diplomacie je načase, aby sa ľudia vo Francúzsku prebudili a uvedomili si, do čoho sú zaťahovaní.

Putin Gold

Veľká sedmička prinúti úspory Moskvy pracovať pre Kyjev

13.06.2024 18:04, aktualizované: 22:27

Šéf Kremľa s nimi kedysi sedel za jedným stolom. Z niekdajšej Veľkej osmičky je ale dnes Veľká sedmička, a jej lídri na summite G7 v Taliansku chystajú veľké zúčtovanie s Vladimirom Putinom za jeho agresiu proti Ukrajine.

Emmanuel Macron

Macron hrá po prehre v eurovoľbách vabank. Ako môže jeho pád ovplyvniť úniu?

13.06.2024 18:00

Vráti sa Smer po eurovoľbách do rodiny európskych socialistov? Analytici sú skeptickí.

feren

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 41
Celková čítanosť: 94553x
Priemerná čítanosť článkov: 2306x

Autor blogu

Kategórie