Založ si blog

„Srandisti“

Koklesová, rektorka VŠVU prehlásila, že vysoké školy by mali byť apolitické a ich študenti by sa nemali zapájať do straníckych politických aktivít. Povedala to pani, ktorá požaduje, aby pamätník sovietskych vojakov na Slavíne bol demontovaný. Povedala to pani, ktorá je vždy v prvých radoch každého protivládneho aktivizmu na Slovensku.

Hroncová, Čaputovej neschopná ex-ministerka kultúry a Kusá, riaditeľka SNG vyhlásili, že umelecké aktivity SNG nesmú slúžiť akejkoľvek propagande. Povedala to pani, v gescii ktorej sa za peniaze od vlády v Benátkach uskutočnila protivládna propagandistická akcia. požadujúca demisiu ministerky kultúry a celej vraj totalitnej vlády SR.

Jaurová, poslankyňa NRSR svojim „ľúbozvučným“ hlasom deklarovala, že RTVS v podobe jeho súčasnej publicistiky a spravodajstva, jeho v súčasnom personálnom, dramaturgickom a ideovom zameraní je príkladom nadstraníckosti, objektívnosti a verejnoprávnosti.

Lipšic, Repa a spol. /tretina prokurátorov býv. špeciálnej prokuratúry/ protestovali proti nezákonným praktikám ich šéfa, dr. Žilinku, generálneho prokurátora-čo je podľa nich v protiklade so striktne zákonnými postupmi bývalých špeciálnych prokurátorov zo zrušeného úradu špeciálnej prokuratúry.

Ivan Kamenec, veľmi nezaujatý odborník na históriu prvej SR . sa v Denníku N pýta, či môže víťaz volieb všetko.- Dokonca aj vládnuť ….!!!

Monika Tódová tiež v Denníku N píše, že po tomto víkende je primerané vyvesiť z balkóna americkú vlajku. Zdôvodňuje to pomocou USA Izraelu pri jeho genocíde Palestínčanov, vyzbrojovaním Tchajvanu proti Číne a najmä pomocou USA banderovskej vláde v Kyjeve. Americké vlajky asi Todovej vejú z každého okna na jej skromnom obydlí pod Slavínom.

Poľsko ponúklo spojencom, ktorí o to prejavia záujem, územie štátu na umiestnenie ich jadrových zbraní, namierených proti Rusku. Zatiaľ ešte nejde o konkrétny projekt, no Poliaci sú tomu, aby v ich mestách boli jadrové zbrane, veľmi naklonení. Poliaci sa možno tešia, ako dobre budú schovaní v protiatómových krytoch, keď dôjde ku ruskej jadrovej odvete. Aby sa im naozaj nič nestalo, budú si do poslednej chvíle svojho života spievať „Jeszcze Polska nie zgynela“…

Smer nikoho zo svojich nepožiera, Šimečkovo PS však najbližších partnerov áno

11.06.2024

Akýsi jojkársky moderátorík s priškrteným hlasom a vypúlenými očami dnes pri zmienke o tom, že PS vyhralo eurovoľby zásluhou vycicania ostatných liberálnych strán /SaS, Demokrati…/ víťazoslávne vyhlásil, že aj Smer vo voľbách vycical iné strany /Hlas, SNS/ len aby zvíťazil. Ó ako hlbokomyseľné, ó aká geniálna analógia, – ó aké trápne! Prečo ? Nuž [...]

Frky z tlačovky Šimečkovcov

10.06.2024

Kedysi sa na Slovensku žarty, vtipy v školskom slangu nazývali „frky“. Prišlo mi toto slovo na um, lebo dosť pasuje na to, čo sa dalo vidieť a počuť na prvej TB po eurovoľbách. Šimečka a Odor na TB hovorili pateticky a vážne, no ich výroky vyznievali skôr humorne. Nechtiac humorne. Nechcený humor zo šimečkovcov priam striekal. Fŕkal na všetky strany. Preto frky. [...]

Slovenské letecké esá medzi pilotmi, čo zradili „tisovskú“ SR neboli

08.06.2024

Ďakujem pánovi Miroslavovi Čaplovičovi za článok, ktorým si pripomenul 85 rokov od zrady 8 letcov. Išlo o letcov leteckého pluku Slovenskej armády v Piešťanoch. Napriek tomu, že sa ostatní členovia leteckého pluku pokúsili zabrániť odletu lietadiel vlastnými telami, útek do zahraničia /do Poľska/ sa im podaril. Zradu zdôvodňovali ušlí letci neskôr tým, že neboli [...]

irán, izrael, útok

Irán nainštaloval nové centrifúgy v stredisku na spracovanie uránu

13.06.2024 21:14

Západné krajiny Irán dlhodobo podozrievajú, že má v úmysle vyrobiť jadrovú zbraň.

Emmanuel Macron

Zacharovová: Francúzsko sa príliš angažuje v konflikte na Ukrajine, hrozí mu stret s Ruskom

13.06.2024 18:15

Podľa hovorkyne ruskej diplomacie je načase, aby sa ľudia vo Francúzsku prebudili a uvedomili si, do čoho sú zaťahovaní.

Putin Gold

Veľká sedmička prinúti úspory Moskvy pracovať pre Kyjev

13.06.2024 18:04, aktualizované: 22:27

Šéf Kremľa s nimi kedysi sedel za jedným stolom. Z niekdajšej Veľkej osmičky je ale dnes Veľká sedmička, a jej lídri na summite G7 v Taliansku chystajú veľké zúčtovanie s Vladimirom Putinom za jeho agresiu proti Ukrajine.

Emmanuel Macron

Macron hrá po prehre v eurovoľbách vabank. Ako môže jeho pád ovplyvniť úniu?

13.06.2024 18:00

Vráti sa Smer po eurovoľbách do rodiny európskych socialistov? Analytici sú skeptickí.

feren

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 41
Celková čítanosť: 94550x
Priemerná čítanosť článkov: 2306x

Autor blogu

Kategórie