Založ si blog

Pravda v odpornom vydaní

Ak sa chcela ľuďom úplne sprotiviť, podarilo sa jej to. Tá červeno-čierna oplzlosť na okrajoch a pri otváraní jednotlivých článkov, to je vrchol straty zmyslu pre dobrý vkus a dobré mravy.

No keby len to. Včera sa pani I. blysla schopnosťou usvedčiť jedného z kandidátov na prezidenta úplne bez dôkazov z výroby mediálnych podvrhov, ktorým neuverí žiaden priemerne rozmýšľavý človek. Veď kto by uveril, že svoje „dielo“ akože anonym nedopatrením podpíše ? Normálny človek tomu neuverí. Pani I. áno.

Skrachovaný ex-politik Bugár, ktorý končil kariéru s politickými preferenciami 0,0 nič dnes dostal na intelektovo zmrzačenom portáli priestor, aby svojou troškou prispel do kopy klamstiev proti ľavicovému a vlasteneckému kandidátovi na prezidenta. Dovolil si vyjadriť sa v mene akýchsi „Maďarov“. Akých ? Veď Bugár už nemá žiaden mandát a žiadnu dôveryhodnosť. Je to jedno veľké nič, väčšie nič, než iný sorosovský odor, totiž Odor Ľudovít.

Prezidentské voľby prídu a odídu. Pachuť lží a zlomyseľných konšpirácií však zostane. Zrada nestraníckosti, zrada objektívnosti a zrada vlastného publika zostane. A bude tu nafurt. Nafurt, dokonca aj potom, čo tento názor z titulky, ako inak, zmizne.

Vyplakávanie za Mazákom dokazuje, kto tu ovládal justíciu

17.04.2024

Vyslúžilý staručký Mazák včera skončil. Sudcovia ho skúšali dať dolu z vedenia Súdnej rady už takmer 3 roky. Konečne sa im to podarilo. Konečne sa súdna rada bude môcť znormalizovať. Opozícia, – bývalá vládna koalícia z odvolania Mazáka besnie.Niektorí dnešní opoziční /včera však vládni/ politici sú z toho hotoví. Tak ako po prehre Korčoka aj včera, po [...]

Pán Biden ďakujeme za poďakovanie !

16.04.2024

Americký prezident Biden včera počas krátkeho stretnutia s českým premiérom Fialom poďakoval „ĽUDU ČESKOSLOVENSKA“ za pomoc, akú poskytol bojujúcej Ukrajine. Bidena pomerne rýchlo upozornili, že mal použiť výraz „ďakujem ľudu Česka“. Nie Českolsovenska, lebo takýto štát už tretinu storočia neexistuje. Biden na to odvetil, že veď on – [...]

Ďalšia obeť slniečkárskej mafie korčokovcov

11.04.2024

Len veľmi stručne-pre tých, čo ťažšie chápu čítaný text. Pomsta slniečkárskej mafie za prehraté prezidentské voľby naďalej trvá. Dnes sa objavila informácia, že sponsoring zrušila moderátorke a šoumanke Jasmine Alagičovej firma Rauch. Dôvod rovnaký ako u Rytmusa a a ako u Attilu Végha: všetci traja volili za prezidenta inak, ako to bol „príkaz“ v [...]

Trump

Porota, ktorá rozhodne o Trumpovi v historickom procese, je už kompletná

18.04.2024 23:26

Porota sa vyberala zo stoviek potenciálnych členov na základe série otázok, ktoré majú zaručiť, že sa budú rozhodovať nestranne.

farmári, poľsko, traktory

Poľskí poľnohospodári nepúšťajú kamióny cez hraničné priechody s Ukrajinou

18.04.2024 21:37

Naďalej tak protestujú proti prílevu lacného obilia z Ukrajiny.

keňa, vojaci

V Keni zahynulo pri páde vojenského vrtuľníka desať ľudí, vrátane veliteľa armády

18.04.2024 20:56

Vrtuľník havaroval krátko po štarte a potom začal horieť.

turecko, zemetrasenie, tokat

Stred Turecka zasiahlo zemetrasenie. Poškodilo niekoľko budov

18.04.2024 20:03

Zatiaľ nie sú správy o úmrtiach alebo vážne zranených.

feren

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 17
Celková čítanosť: 37403x
Priemerná čítanosť článkov: 2200x

Autor blogu

Kategórie