Založ si blog

Zradia Harabinovci a Oravci Slovensko ?

Ak voliči Harabina nepôjdu v druhom kole voliť Pellegriniho a zostanú doma, zvolia si na 5 rokov Ivana šoroška z Bystrice.

Ak Oravci poslúchnu svojich kňazov a mníšky a zvolia si miesto Slováka Pellegriniho kozmopolitu Korčoka, zmenia názov „Orava“ na ŠOROŠAVA. Ba možno aj POH prekrstia na Pavla Országha Šorošoslava.

Od ostatných voličov Korčoka nečakajme nič dobré – nie sú to Slováci ale občania „Tejtokrajiny“. Tí si kvôli eurofondom a plným válovom v nákupno-zábavných centrách zvolia každého, koho im odporučí Markíza, Jojka, Fero Džouk alebo nejaký ďalší inteligent.

O tom, či sa v najbližších 5 rokoch bude Slovensko rozvíjať alebo či bude dejiskom večných hádok, zloby a úpadku, rozhodnú voliči Harabina a Oravci, ktorí si spomenú, že kedysi dávno bola Orava krajom hrdých vlastencov a nie voľnomyšlienkárskych anti-kristov.

Slováci – na nohy. Nevoľte však nohami ale hlavou a srdcom.

Vyplakávanie za Mazákom dokazuje, kto tu ovládal justíciu

17.04.2024

Vyslúžilý staručký Mazák včera skončil. Sudcovia ho skúšali dať dolu z vedenia Súdnej rady už takmer 3 roky. Konečne sa im to podarilo. Konečne sa súdna rada bude môcť znormalizovať. Opozícia, – bývalá vládna koalícia z odvolania Mazáka besnie.Niektorí dnešní opoziční /včera však vládni/ politici sú z toho hotoví. Tak ako po prehre Korčoka aj včera, po [...]

Pán Biden ďakujeme za poďakovanie !

16.04.2024

Americký prezident Biden včera počas krátkeho stretnutia s českým premiérom Fialom poďakoval „ĽUDU ČESKOSLOVENSKA“ za pomoc, akú poskytol bojujúcej Ukrajine. Bidena pomerne rýchlo upozornili, že mal použiť výraz „ďakujem ľudu Česka“. Nie Českolsovenska, lebo takýto štát už tretinu storočia neexistuje. Biden na to odvetil, že veď on – [...]

Ďalšia obeť slniečkárskej mafie korčokovcov

11.04.2024

Len veľmi stručne-pre tých, čo ťažšie chápu čítaný text. Pomsta slniečkárskej mafie za prehraté prezidentské voľby naďalej trvá. Dnes sa objavila informácia, že sponsoring zrušila moderátorke a šoumanke Jasmine Alagičovej firma Rauch. Dôvod rovnaký ako u Rytmusa a a ako u Attilu Végha: všetci traja volili za prezidenta inak, ako to bol „príkaz“ v [...]

Trump

Porota, ktorá rozhodne o Trumpovi v historickom procese, je už kompletná

18.04.2024 23:26

Porota sa vyberala zo stoviek potenciálnych členov na základe série otázok, ktoré majú zaručiť, že sa budú rozhodovať nestranne.

farmári, poľsko, traktory

Poľskí poľnohospodári nepúšťajú kamióny cez hraničné priechody s Ukrajinou

18.04.2024 21:37

Naďalej tak protestujú proti prílevu lacného obilia z Ukrajiny.

keňa, vojaci

V Keni zahynulo pri páde vojenského vrtuľníka desať ľudí, vrátane veliteľa armády

18.04.2024 20:56

Vrtuľník havaroval krátko po štarte a potom začal horieť.

turecko, zemetrasenie, tokat

Stred Turecka zasiahlo zemetrasenie. Poškodilo niekoľko budov

18.04.2024 20:03

Zatiaľ nie sú správy o úmrtiach alebo vážne zranených.

feren

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 17
Celková čítanosť: 37383x
Priemerná čítanosť článkov: 2199x

Autor blogu

Kategórie