SaS má aj v tejto smutnej dobe zmysel pre humor

21. mája 2024, feren, Nezaradené

SaS a osobitne jej predseda Grohling má aj v tejto smutnej dobe zmysel pre humor-konkrétne pre čierny humor. Grohling v priebehu 24 hodín vo viacerých médiách utrúsil tieto celkom podarené žartíky:

Dobré žartíky, že ? Už sa tešíme, kedy svoj slušný a vecný slovník obohatí pán Grohling o ďalšie kaviarenské naratívy. Už sa tešíme na to, ako nimi dobromyseľne a láskavo upozorní vládu na jej malé nedostatky. Už sa tešíme na to, akými samozrejme mimoriadne slušnými výrazmi pán Grohling počastuje predsedu vlády SR, keď sa ten vráti z nemocnice. Už sa tešíme na tie nekonfrontačné takmer priateľské mítingy, ktorými Grohling spolu s kamošom Šimečkom pána Roberta Fica v Bratislave privítajú.