Založ si blog

Denník N už vie, že za atentátom na Fica je Moskva

S odvolaním sa na nejakého neskutočne bystrého maďarského investigatívneho novinára Szabolcsa Pányiho redaktor Denníka N Kern napísal, že atentátnik Cintula sa v minulosti stýkal s „proruskou“ nacionalistickou skupinou „Slovenskí branci“. Kern v tom už teda má jasno. Takmer 10 rokov stará fotka „brancov“ s Cintulom je nepriestrelný dôkaz špinavých prstov Moskvy vo všetkom zlom, teda aj v atentáte na Fica.

Kern vo svojom konšpiračnom článočku samozrejme ignoruje status Cintulu na fb, v ktorom sa označuje za hrdého progresívca. Kern ignoruje video z polície, na ktorom Cintula jasne a jednoznačne zdôvodňuje svoj čin odporom k politike vlády R.Fica. Osobitne odporom k rušenou RTVS a FPU a tiež krokmi vlády v oblasti legislatívy a súdnictva.

Pre Kerna a podobných novinárskych klamárov je priznanie atentátnika k sympatiám voči Progresívnemu Slovensku a ku nenávisti voči Ficovi ničím. Ničím v porovnaní s akousi fotkou, ktorú zázračne za pár hodín našiel vo svojom archíve Szabolcs Pányi, – tajomný maďarský pro-západne orientovaný investigatívny novinár.

Bol som zvedavý ako dlho bude novinárom z Denníka N a Sme trvať, pokiaľ za atentátom progresívca Cintulu na premiéra Fica odhalia ruskú stopu. Nuž-trvalo im to niečo vyše 6 hodín. Slušný investigatívny výkon, -no nie ?

Majstri genocídy z Nemecka hodnotia „genocídy“ iných

24.05.2024

Je to výsmech. Nemci, ktorí v nie tak dávnej minulosti chceli zniesť z povrchu Zeme komplet celé národy Rusov, Poliakov, Čechov, Bielorusov…a ďalších Slovanov, ktorí chceli úplne vymazať Rómov, Židov, negroidov atď. – títo Nemci /v mene Západu/ dnes kárajú Srbov za genocídu. Ako maskovanie pritom používajú Rwandu, ale to je detail. V týchto dňoch sa na [...]

SaS má aj v tejto smutnej dobe zmysel pre humor

21.05.2024

SaS a osobitne jej predseda Grohling má aj v tejto smutnej dobe zmysel pre humor-konkrétne pre čierny humor. Grohling v priebehu 24 hodín vo viacerých médiách utrúsil tieto celkom podarené žartíky: SaS bola vždy slušná strana, ktorá nikdy na nikoho neútočila, nebola vulgárna, slušne a vecne argumentovala. -Dobré, že ? Alebo tento žartík: v neútočnosti, v tolerancii voči [...]

Kolegyňa Porubänová, – čo si to dovoľuješ ?

20.05.2024

Sociologička Sylvia Porubänová dnes v jednej zo súkromných televízií /ta3/ vyhlásila, že nám v súčasnosti na Slovensku hrozia represálie a režim diktatúry. – Mám podobné vzdelanie, ako pani Porubänová, preto si dovoľujem s ňou odborne ale aj ľudsky hlboko nesúhlasiť. A protestovať, že sa šírenie poplašnej správy -maskované ako odborné sociologické [...]

vojna na Ukrajine, Vovčansk

NATO je už v priamej konfrontácii s Ruskom a eskaluje konflikt na Ukrajine, tvrdí Kremeľ

27.05.2024 16:34

Aliancia podľa Peskova svojou militaristickou rétorikou "upadá do vojnového vytrženia".

Handlová, atentátnik, streľba, Fico

Mohla Ficova ochranka zasiahnuť lepšie? Experti nasimulovali atentát z Handlovej

27.05.2024 16:25

Venovali sa problému, či ochranka mohla v tomto prípade urobiť viac pre minimalizáciu dôsledkov útoku krátkou palnou zbraňou z bezprostrednej blízkosti.

súd, fico, atentát, cintula, šts

Ficov atentátnik ostáva v právoplatnej väzbe. O jeho vine a treste sa ešte len bude rozhodovať

27.05.2024 14:44

Útočník si ponechal zákonom stanovenú lehotu na vyjadrenie, či proti rozhodnutiu podá sťažnosť, o ktorej by rozhodoval Najvyšší súd SR.

Izrael Palestínčania Gaza armáda útoky Rafah

Peklo na zemi. V Gaze zaživa zhoreli desiatky utečencov

27.05.2024 14:37

Zábery obhorených tiel sú podľa humanitárnej organizácie jazvou na tvári ľudstva a svetového spoločenstva, ktoré doteraz zlyhalo pri ochrane obyvateľov Gazy.

feren

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 33
Celková čítanosť: 76547x
Priemerná čítanosť článkov: 2320x

Autor blogu

Kategórie