„Srandisti“

22. apríla 2024, feren, Nezaradené

Koklesová, rektorka VŠVU prehlásila, že vysoké školy by mali byť apolitické a ich študenti by sa nemali zapájať do straníckych politických aktivít. Povedala to pani, ktorá požaduje, aby pamätník sovietskych vojakov na Slavíne bol demontovaný. Povedala to pani, ktorá je vždy v prvých radoch každého protivládneho aktivizmu na Slovensku.

Hroncová, Čaputovej neschopná ex-ministerka kultúry a Kusá, riaditeľka SNG vyhlásili, že umelecké aktivity SNG nesmú slúžiť akejkoľvek propagande. Povedala to pani, v gescii ktorej sa za peniaze od vlády v Benátkach uskutočnila protivládna propagandistická akcia. požadujúca demisiu ministerky kultúry a celej vraj totalitnej vlády SR.

Jaurová, poslankyňa NRSR svojim „ľúbozvučným“ hlasom deklarovala, že RTVS v podobe jeho súčasnej publicistiky a spravodajstva, jeho v súčasnom personálnom, dramaturgickom a ideovom zameraní je príkladom nadstraníckosti, objektívnosti a verejnoprávnosti.

Lipšic, Repa a spol. /tretina prokurátorov býv. špeciálnej prokuratúry/ protestovali proti nezákonným praktikám ich šéfa, dr. Žilinku, generálneho prokurátora-čo je podľa nich v protiklade so striktne zákonnými postupmi bývalých špeciálnych prokurátorov zo zrušeného úradu špeciálnej prokuratúry.

Ivan Kamenec, veľmi nezaujatý odborník na históriu prvej SR . sa v Denníku N pýta, či môže víťaz volieb všetko.- Dokonca aj vládnuť ….!!!

Monika Tódová tiež v Denníku N píše, že po tomto víkende je primerané vyvesiť z balkóna americkú vlajku. Zdôvodňuje to pomocou USA Izraelu pri jeho genocíde Palestínčanov, vyzbrojovaním Tchajvanu proti Číne a najmä pomocou USA banderovskej vláde v Kyjeve. Americké vlajky asi Todovej vejú z každého okna na jej skromnom obydlí pod Slavínom.

Poľsko ponúklo spojencom, ktorí o to prejavia záujem, územie štátu na umiestnenie ich jadrových zbraní, namierených proti Rusku. Zatiaľ ešte nejde o konkrétny projekt, no Poliaci sú tomu, aby v ich mestách boli jadrové zbrane, veľmi naklonení. Poliaci sa možno tešia, ako dobre budú schovaní v protiatómových krytoch, keď dôjde ku ruskej jadrovej odvete. Aby sa im naozaj nič nestalo, budú si do poslednej chvíle svojho života spievať „Jeszcze Polska nie zgynela“…